MENU

MENU

Bezpłatne szkolenia dla osób bezrobotnych

Bezpłatne szkolenia dla osób bezrobotnych


Jesteś osobą bezrobotną, dla której nie ma obecnie miejsca na rynku pracy? Skorzystaj ze szkoleń indywidualnych dla osób bezrobotnych. Wybierz jeden z kursów w ofercie i rozszerz swoje kwalifikacje, stając się pracownikiem atrakcyjnym z punktu widzenia pracodawców. A to wszystko zupełnie bezpłatnie.

 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór szkoleń, dzięki którym Twoje szanse na znalezienie zatrudnienia znacznie wzrosną.
Wszystkie szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie, dzięki czemu masz pewność rzetelnego przygotowania nie tylko do egzaminów ale również do pracy w nowym zawodzie. Odpowiednio wykwalifikowani wykładowcy w sposób przystępny przekazują wymaganą wiedzę, a Ty rozszerzasz swoje umiejętności.

 

W jaki sposób zapisać się na bezpłatne szkolenie?

Jeśli jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w Urzędzie Pracy, zgłoś chęć uczestnictwa w wybranym szkoleniu. Ośrodek Kobra posiada wpis w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych w województwie zachodniopomorskim.

 

Numer wpisu 2.32/00078/2011

 

Dlatego nie zwlekaj, lecz zapisz się na wybrany kurs już teraz. Skorzystaj z takiej możliwości, by zupełnie nieodpłatnie podnieść swoje kompetencje.